Najnowsze promocje na dostęp do sieci internet.

2009-06-30 21:17:16

Aktualne Promocje:

Instalacja za 1pln – Jeżeli jesteś klientem innego dostawcy internetowego i zdecydujesz się na przyłączenie do sieci SKYDATA.pl otrzymasz 2 miesiące abonamentu w cenie 1zł. W przypadku kiedy posiadasz odpowiednie urządzenia do odbioru sygnału radiowego za aktywację zapłacisz tylko 1zł. Jeżeli urządzenia nie są Twoją własnością (stanowią własność dotychczasowego operatora) przy podpisaniu umowy na 24 miesiące za instalację, aktywację i urządzenia zapłacisz 1zł!

Promocja jest ważna do odwołania.

 

Promocja testowa – testuj nasz internet bez zobowiązań. Twój internet działa nie tak jak należy częściej go nie ma niż jest? Boisz się podpisać kolejną umowę bez przetestowania działania usługi? W takim przypadku ta oferta jest skierowana do Ciebie. Posiadając własny sprzęt podłączasz się do sieci SKYDATA i testujesz przez dowolny okres. Więcej szczegółów dotyczących tej promocji otrzymasz podczas kontaktu telefonicznego z naszym sprzedawcą.

Promocja jest ważna do odwołania.

 

Promocja bez zobowiązań – Jeżeli korzystasz z internetu okazjonalnie lub często wyjeżdżasz poza dom skorzystaj z możliwości podłączenia bez zawierania długoterminowej umowy. Jedyne co potrzebujesz to własny sprzęt bezprzewodowy. W przypadku braku sprzętu dobierzemy dla Ciebie odpowiedni zestaw do połączenia z siecią SKYDATA.pl. Każda instalacja wymaga zastosowania innego sprzętu skontaktuj się z nami przeprowadzimy pomiar i określimy koszt zakupu sprzętu, który bezpłatnie zamontujemy! Korzystając z tej promocji możesz bezpłatnie zawiesić dostęp do sieci internet na okres nie krótszy niż jeden miesiąc. Masz pełną kontrolę nad wydatkami związanymi z Internetem. Możesz w każdej chwili zrezygnować z usługi bez żadnych konsekwencji.

Promocja jest ważna do odwołania.

 


Promocja dla aktualnych klientów
– Jeżeli jesteś już naszym klientem i jesteś zadowolony z naszych usług poleć nas Swoim znajomym. Za każde nowe przyłączenie z Twojego polecenia otrzymasz upust na jeden miesięczny abonament dostępu do sieci internet w wysokości 50%. Polecanie nas to czysty odczuwalny zysk!


Promocja nieograniczona czasowo ani ilościowo.